UPS Przyspiesza W Polsce: Usprawnia Sieć I Skraca Czas Tranzytu

PL 10/23/19

Warszawa

Firma kontynuuje proces transformacji inteligentnej globalnej sieci logistycznej , by zapewnić małym firmom lepsze możliwości eksportowe w całej Europie

WARSZAWA, 23 października 2019 – Firma UPS (NYSE:UPS) ogłosiła dziś wprowadzenie szeregu ulepszeń do swojej sieci i infrastruktury, które skracają czas tranzytu przesyłek do i z Rumunii. Klienci z Polski, korzystając z najbardziej ekonomicznej opcji wysyłki UPS – UPS Standard®, skorzystają z aż o jeden dzień krótszego czasu dostawy przesyłek do i z Rumunii.

“Polska ugruntowała swoją pozycję jako jedna z najbardziej dynamicznych gospodarek eksportowych w Europie. W pierwszej połowie roku UPS odnotował 5% wzrost eksportu z Polski , co świadczy o rosnącym popycie na nasze usługi. Coraz więcej firm zwraca się do UPS, byśmy pomogli im w rozwoju na rynkach zagranicznych,” powiedział Piotr Sitarek, Dyrektor Generalny UPS Polska. “Chcąc wesprzeć firmy różnej wielkości, a zwłaszcza te mniejsze, w dotarciu do klientów na czas i za odpowiednią cenę, przyspieszyliśmy tranzyt naszych najbardziej ekonomicznych usług w tym kierunku nawet o 24 godziny” – dodał.

Według badania UPS Europe Pulse badania Online Shopper ™ 38% kupujących online na świecie porzuci swój koszyk zakupowy, jeśli uzna, że koszt przesyłki jest zbyt wysoki. Dzięki szybszej wysyłce za pomocą ekonomicznej usługi UPS – UPS Standard®, firmy w Polsce mogą nadal zwiększać zadowolenie klientów, dostarczając produkty szybko i tanio.

Ostatnie udoskonalenia usług UPS są częścią planu zakładającego inwestycję 2 miliardów dolarów w rozwój infrastruktury w Europie do 2019 roku. W ramach tego programu firma uruchomiła niedawno  trzy super huby w Londynie, Paryżu i Eindhoven w Holandii, a także nowe obiekty operacyjne w Mysłowicach i Strykowie. Wszystkie dotychczasowe inwestycje pozwolą klientom dotrzeć do ponad 80% mieszkańców Europy w ciągu dwóch dni roboczych korzystając z usługi UPS Standard®.

O UPS

UPS (NYSE: UPS) jest globalnym liderem w dziedzinie logistyki, oferującym szeroką gamę rozwiązań w zakresie transportu przesyłek i frachtu, ułatwień w handlu międzynarodowym oraz wykorzystania nowoczesnej technologii do wydajniejszego zarządzania w świecie biznesu. UPS, z siedzibą w Atlancie, świadczy usługi w ponad 220 krajach i terytoriach na całym świecie. Spółka UPS jest laureatem nagrody America’s Best Customer Servicew kategorii usługi spedycyjne i dostawcze, przyznawaną przez tygodnik Newsweek. Spółka otrzymała również tytuł Most Valuable Brand in Transportation od magazynu Fortune i zajęła czołowe miejsce w rankingu spółek odpowiedzialnych społecznie JUST 100. Wysoko uplasowała się w indeksie zrównoważonego rozwoju Dow Jones Sustainability World Index i rankingu Harris Poll Reputation Quotient. Otrzymała również wiele innych prestiżowych wyróżnień i nagród. Więcej informacji o firmie znaleźć można na stronie ups.com® bądź na pressroom.ups.com natomiast blog korporacyjny znajduje się pod adresem ups.com/longitudes. E-biuletyn firmy, poświęcony tematyce zrównoważonego rozwoju, UPS® Horizons, można znaleźć na stronie ups.com/sustainabilitynewsletter. Najnowsze informacje o UPS dostępne są na Twitterze pod hasłem @UPS News.

Inquiries

For more information about this press release, contact:

UPS Public Relations

+14048287123

pr@ups.com